2019 06 22 Lenkiškoji Venecija – Augustavas, Vygriai, Seinai.

2019 m. birželio 22 d. kviečiame vykti į Lenkišką Veneciją – Augustavą.

Tam, kad patirtumėte neišdildomų įspūdžių, nebūtina mesti visus darbus ir lėkti atostogų. Siūlome išeitį: vienos dienos smagią išvyką autobusu į Lenkiškąją Veneciją su AUTREGA komanda!

6 val. išvykstame iš Panevėžio.

Vykstame į Vygrius, kur nacionaliniame parke, apsuptas vaizdingų ežerų, stūkso Kamaldulių vienuolynas. Kadaise šiuose kraštuose mėgo medžioti Vytautas Didysis, Jogaila ir Žygimantas Augustas. Pasivaikščiojimo po vienuolyną metu apžiūrėsime vienuolyno eremitoriumą, uždarą kamaldulių namelių kompleksą, o nuo varpinės bokšto pasigrožėsime Vygrių ežero, turinčio 26 salas panorama.

Toliau keliausime į Seinus, kur lankome Seinų Katedrą, kurios vyskupu 1897 – 1902 m. buvo Antanas Baranauskas. Čia jis pirmasis iš vyskupų į žmones prabilo lietuviškai. Seinų Katedros Mergelės Marijos koplyčios rūsyje ilsisi vyskupo palaikai. Greta bažnyčios pastatytas paminklas vyskupui ir poetui.

Vėliau lankysime Augustavą – Žygimanto Augusto miestą. Karališkasis kurortas Augustavas, įsikūręs trijų ežerų apsuptyje, todėl dar vadinamas „Šiaurės Venecija“. Mūsų lauks smagus plaukimas laivu* garsiuoju Augustovo kanalu, suprojektuotu ir pastatytu dar XIX a., ir ežerais link salelės, kurioje stovi maža koplytėlė. Tai piligrimų lankoma vieta, garsėjanti Dievo Motinos Marijos šventuoju šaltiniu ir popiežiaus Jono Pauliaus II paminklu. Smagus pasiplaukiojimas nepaliks abejingų, liūdėti tikrai neteks, o vaizdai įsimins dar ilgam.

Po plaukimo, vykstame į Lenkijos maisto prekybos centrą apsipirkimui.

Apie 22 val. grįžtame į Panevėžį.

Kelionės autobusu kaina 22 Eur.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Vygrių vienuolyno lankymas: ~12 zlotų (~3 Eur)/asm.
Seinų dominikonų vienuolyno lankymas: ~8 zlotai (~2 Eur)/asm.
Plaukimas laivu Augustovo kanalu: ~40 zlotų (~10 Eur)/asm.
Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.