2019 08 31 Paskutinė vasaros diena plaukiant į Juodkrantę laivu “Forelle”

2019 m. rugpjūčio 31 d. kviečiame įspūdingai praleisti paskutinę vasaros dieną prie Kuršių marių, plaukiant į Juodkrantę laivu “Farelle“.

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Juodkrantė – arčiausiai Klaipėdos esanti Kuršių Nerijos kurortinė gyvenvietė, nusidriekusi 2 km palei Kuršių marių krantą. Šis nedidelis, ramus ir tvarkingas kurortas priklauso Neringos savivaldybei bei yra paskelbtas istoriniu-urbanistiniu draustiniu. Juodkrantėje išlikusios 19 a. pabaigos, 20 a. pradžios vilos, o pamario žvejo sodybos bei kiti etnokultūrines detales išsaugoję mediniai pastatai sukuria ypatingą atmosferą. Kuršių marių pakrante driekiasi akmens skulptūrų pievelė ir tvarkingas pasivaikščiojimo takas.

Juodkrantėje yra keliolika kavinių ir barų. Juodkrantė įsikūrusi senųjų parabolinių kopų slėnyje ir apsupta vaizdingais pušynėliais, kuriais praėjus apie 2 km, galima pasiekti Baltijos jūros paplūdimį.
Juodkrantėje yra žinomas “Raganų kalnas”, Pilkosios kopos, apžvalgos aikštelė ant Garnių kalno, didžiųjų kormoranų perivietė.

10.30 val. iš Klaipėdos, nuo Danės krantinės ”Pilies uosto” kavinės, laivu “Farelle ” išplaukiame į Juodkrantę. Laivas Farelle yra 80 vietų, plaukia bet kokiu oru. Laivas – 2 dengtų denių, apatiniame denyje yra baras ir patogios sėdimos vietos. Laivas iki Juodkrantės plaukia 2 val. Plaukdami, grožėsitės įspūdingais Klaipėdos uosto, Kuršių Nerijos ir marių vaizdais.

12.30 val. atplaukiame į Juodkrantę. Gido lydimi, einame apžiūrėti Raganų kalno, medinių skulptūrų ekspozicijos, kuriai šiais metais sukanka 40 metų. Toliau nueiname iki akmens skulptūrų parko “Žemė ir vanduo”, aplankysime paminklą Liudvikui Rėzai, užeisime į evangelikų liuteronų Pranciškaus Asyžiečio bažnytėlę, aplankysime Liudviko Rėzos kultūros centrą. Pastatas – tipiškas Rytų Prūsijos architektūros pavyzdys. Apžiūrėsime smėlio skulptūrų ekspoziciją.

Pageidaujantys nemokamų SPA paslaugų, galės per pušynus nužingsniuoti iki jūros. Galės išsimaudyti, pasidžiaugti saule, smėlio paplūdimiais.

Norintieji gales užsukti į žuvies rūkyklėlę, įsigyti dar šiltos rūkytos žuvies.

15.30 val. laivu “Farelle” išplaukiame iš Juodkrantės. 17.00 val. grįžtame į Klaipėdą. Trumpa ekskursija Klaipėdos senamiestyje arba laisvas laikas jame.

18.00 val. išvykstame namų link. Apie 23.00 val. grįžtame į Panevėžį.

KELIONĖS KAINA – 20 Eur asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– Kelionė turistiniu autobusu.
– Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
– Kelionės organizavimas.
– Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
– Kelionė laivu “Farelle“ – 10 Eur /asm. (Bilietą pirkti kelionių organizatoriaus AUTREGA biure).
– Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161