2019 08 31 Paskutinę vasaros dieną keliaukite į Palangą vos už 12 Eur!

Paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31 d., kviečiame vykti į vienos dienos išvyką į Palangą vos už 12 Eur asmeniui į abi puses!

Registracija tel. +370 637 53 161

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Palanga – jaukus ir niekada nenurimstantis Lietuvos pajūrio kurortas, kuriame kiekvienas ras kažką įdomaus ir stebinančio. Nuo seno Palanga garsėjo dėl savo gamtos, tyro oro, tvarkingų paplūdimių ir žeme, turinčia gydomųjų savybių. Neilgai trukus tapo viena iš mėgiamiausių atostogų krypčių. Kurortas kasmet sparčiai atsinaujina ir per kiekvieną sezoną siūlo naujas pramogas ar lankytinas vietas.

Pramogos Palangoje:

Palangos muziejai. Atvykę prie jūros, pirmiausia norisi šokti į vėsias bangas, o paskui ilgai kaitintis saulėje. Tačiau visą dieną gulėti kopose – gana sudėtinga užduotis. Atgauti jėgas puikiai padės Palangos muziejai. Nors miestelis ir nedidelis, įdomybių čia daug: Gintaro muziejus, Palangos kurorto muziejus, Antano Mončio namai, Tremties ir rezistencijos muziejus.

Palangos sodai. Kas gali būti geriau, jei ne švarus ir tyras pušynų oras bei gėlėmis apaugę parkai… Visa tai rasite Palangoje. Sodai ir parkai mieste nepriekaištingai sutvarkyti ir visada stebina savo grožiu. Būtinai pasivaikščiokite Birutės parke, Grafų Tiškevičių alėjoje, Palangos skulptūrų parke ar Žemaičių alkoje.

Palangos vasaros parkas – šauni vieta, kurioje nuotaikingai praleisite laisvalaikį. Čia jūsų laukia batutai, čiuožyklos, mini golfo laukai, žaidimų aikštelės ir, žinoma, gardūs užkandžiai. Vasaros parkas patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Puiki kelionė, puikus poilsis, puiki savaitgalinė pramoga šeimai, draugų būriui, mėgstančiam maudynes ir poilsį prie jūros.

Laisvas laikas Palangoje – poilsis prie jūros.

Apie 17 val. vykstame namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 21 val.

Kelionės kaina vos 12 Eur asmeniui į abi puses!

Registracija tel. +370 637 53 161