2019 11 02 Baltijos perlas – Ryga ir J. Štrauso baletas „Žydrasis Dunojus“

2019 m. lapkričio 2 d. kviečiame vykti į Johano Štrauso baletą „Žydrasis Dunojus“ ir pasivaikščioti po rudeninę Rygą.

9 val. išvykstame iš Panevėžio.

12 val. Nuostabi „valso karaliumi“ tituluojamo Johano Štrauso muzika įkvėpė romantiškąjį baletą „Žydrasis Dunojus“, kuriame pamatysite širdį draskančią meilės trikampio dramą ir kartu su baleto herojais mėginsite išsiaiškinti kokie pasirinkimai yra teisingi – meilės ar scena, svajonėsar realybė. Pirmą kartą Rygoje parodytas dar 1957 metais „Žydrasis Dunojus“ buvo daug kartų perkurtas ir per pastaruosius 60 metų tapo tikra Latvijos baleto legenda.

Kad alkis neužgožtų kerinčio baleto pasirodymo, turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinių.

Pasistiprinus keliausime į ekskursiją po Rygos širdį – senamiestį, kuriame jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Pasigrožėję miestu, kelionę užbaigsime vykdami namo. Apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 18 Eur/asm.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Bilietas į baletą ~ 18 Eur/asm.
Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.