2019 11 16 Rygos šviesų festivalis “Staro Riga“ ir gyvojo sidabro muziejus!

2019 m. lapkričio 16 d. kviečiame vykti į vieną ryškiausių Latvijos sostinės renginių – šviesų festivalį „Staro Riga“ ir gyvojo sidabro muziejų!

12 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionė į gyvojo sidabro muziejų. Tai – bene vienintelis tokio tipo muziejus Europoje. Latviai didžiuojasi turėdami gilias auksakalystės tradicijas ir kviečia su jomis susipažinti. Menininko Olego Auzerio įsteigtas gyvo sidabro muziejus demonstruoja sidabro papuošalus, smulkius dekoracijas ir didelio formato meno kūrinius. O.Auzeris yra sidabro meistras, Baltijos meno ir juvelyrikos koledžo, įkūrėjas. Vienas iš įspūdingiausių muziejuje esančių objektų yra „SilverPalace 3001“, didžiulio masto pastatas, pagamintas iš daugiau nei trisdešimt kilogramų sidabro – tai didžiausias sidabro meno kūrinys Baltijos šalyse. Čia pamatysime unikalius meno kūrinius iš sidabro, įdomias ekspozicijas, išgirsime sidabro paslaptis ir jo pritaikymą medicinoje, o taip pat turėsime galimybę paragauti gyvojo sidabru vadinamo šulinio vandens.

Keliaujame į šviesų festivalį „Staro Riga“. Lapkričio mėnuo Rygoje sužiba įvairiausiomis spalvomis, kasmetinis šviesų festivalis „Staro Riga“ pritraukia daugybę turistų ne tik iš Latvijos, bet ir kaimyninių šalių. Rygos širdis – senamiestis magiškai pasikeis nušviestas pasakiškomis šviesų šou, lazerių ir įvairiaspalvių vaizdo projekcijų spalvomis, kuriuos papildys muzikos ir teatro elementai. Šviesos šventė Rygoje vyks ne tik senamiestyje. Magiškos spalvų instaliacijos ir projekcijos apšvies ir neatpažįstamai pakeis miesto parkus, aikštes, pastatus, gatves ir tiltus. Tądien Rygos neatpažinsite – Latvijos sostinė nušvis dar nematytomis spalvomis.

Pasivaikščiojimas po Rygos senamiestį: Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Gyvą atmosferą sukuria gatvėse vykstantys muzikantų, aktorių ir kitų menininkų pasirodymai.
Vakare bus skirtas laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai pavaikštinėti po Rygos senamiestį, jaukiose kavinukėse išgerti kavos puodelį bei grožėtis Rygos šviesų festivaliu. Šviesos efektai atvers visiškai kitokį požiūrį į miestą.

Pasigrožėję šviesų šou, kelionę užbaigsime vykdami namo. Apie 23 val. grįšime į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 18 Eur/asm.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistinu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Gyvojo sidabro muziejus – 5 Eur/asm.
Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.