2019 11 17 Rygos šviesų festivalis “Staro Riga“ ir mados muziejus!

2019 m. lapkričio 17 d. kviečiame vykti į vieną ryškiausių Latvijos sostinės renginių – šviesų festivalį „Staro Riga“ ir mados muziejų!

12 val. išvykimas iš Panevėžio.

Apsilankysime „Mados muziejuje“, kuris pristato Aleksandro Vasiljevo surinktą kostiumų kolekciją, laikomą viena iš trijų garsiausių pasaulio kolekcijų. Čia galite pasinerti į praeitį ir rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų yra mada. Nuolatinė ekspozicija, pristato ryškiausius mados istorijos etapus. Kas šešis mėnesius šis unikalus muziejus pristato naują teminę parodą, leidžiančią pasinerti į konkrečią temą ar laikotarpį. Mūsų apsilankymo metu vyks paroda „Krinolino dama,, kurios metu bus pristatyta XIX amžiaus vidurio suknelių ir aksesuarų mada iš A.Vasiljevo kolekcijos. Kartu su muziejaus gidu leisimės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christian Dior, Yves Saint Laurent, Marc Boan, Gianfranco Ferré fantazija, skoniu ir laikmečio pajutimu.

Pasigrožėję mados šedevrais keliausime pasivaikščioti po Rygos senamiestį: Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Gyvą atmosferą sukuria gatvėse vykstantys muzikantų, aktorių ir kitų menininkų pasirodymai.

Sutemus keliaujame į šviesų festivalį „Staro Riga“. Lapkričio mėnuo Rygoje sužiba įvairiausiomis spalvomis, kasmetinis šviesų festivalis „Staro Riga“ pritraukia daugybę turistų ne tik iš Latvijos, bet ir kaimyninių šalių. Rygos širdis – senamiestis magiškai pasikeis nušviestas pasakiškomis šviesų šou, lazerių ir įvairiaspalvių vaizdo projekcijų spalvomis, kuriuos papildys muzikos ir teatro elementai. Šviesos šventė Rygoje vyks ne tik senamiestyje. Magiškos spalvų instaliacijos ir projekcijos apšvies ir neatpažįstamai pakeis miesto parkus, aikštes, pastatus, gatves ir tiltus. Tądien Rygos neatpažinsite – Latvijos sostinė nušvis dar nematytomis spalvomis.

Vakare bus skirtas laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai pavaikštinėti po Rygos senamiestį, jaukiose kavinukėse išgerti kavos puodelį bei grožėtis Rygos šviesų festivaliu. Šviesos efektai atvers visiškai kitokį požiūrį į miestą.

Pasigrožėję šviesų šou, kelionę užbaigsime vykdami namo. Apie 23 val. grįšime į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 18 Eur/asm.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistinu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Mados muziejus ir gidas ~7 Eur/asm.
Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.