2019 12 19-22 Kalėdinis Sankt Peterburgas (su elektronine viza)

2019 m. gruodžio 19-22 d. kviečiame vykti į vieną gražiausių pasaulio miestų – Sankt Petetrburgą. Tai puiki galimybė ne tik aplankyti nuostabius rūmus, cerkves, parkus, muziejus, bet ir išvysti architektūrinius šedevrus bei įspūdingas Kalėdines puošmenas!

1 diena
4 val. ryto iš Panevėžio išvykstame į Sankt Peterburgą. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena
Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į apžvalginę ekskursiją, kurios metu susipažįstame su Petropavlovsko tvirtove ir soboru* (čia palaidoti Rusijos carai pradedant Petru Didžiuoju, baigiant paskutiniaisiais Romanovais). Petropvlovsko tvirtovė Naujųjų metų proga pasipuošia ledo skulptūromis, kurios sutemus išradingai apšviečiamos. Čia pat galima nusileisti nuo specialiai šventėms paruoštų sniego kalnelių. Jie mėgiami tiek mažųjų, tiek vyresniųjų… Be gynybinių įtvirtinimų, Petropavlovsko tvirtovę sudaro ir barokinis Šv. Petro ir Pauliaus soboras. Tada pasivaikščiosime Nevskio prospektu, kuris yra pagrindinė miesto puošmena, kurianti džiugią šventės nuotaiką. Akyse spindi tūkstančiai girliandų, specialiai apšviestų pagrindinių miesto objektų, pastatų, skulptūrų. Tuomet jūsų lauks Šv. Izaoko Katedra-soboras* – tai Rusijos širdis ir buvusi pagrindinė jos Katedra su savo kerinčia didybe ir prabanga. Vienas didžiausių pasaulio soborų nustebins puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais, o nuo 43 m aukščio kolonados galėsite gėrėtis Sankt Peterburgo panorama. Keliaudami matome Kazanės soborą, Spas na krovi (Prisikėlimo bažnyčią) ir kt. objektus. Visame mieste veikia naujametinės mugės, kuriose galima įsigyti saldumynų, suvenyrų, žaislų… Didžiausia iš jų miestiečius ir svečius džiugina Pionierijos aikštėje. Ši mugė išsiskiria tuo, kad čia meno dirbiniais, nuostabiai kvepiančiais gardumynais, karštais gėrimais ir kitais įvairiaspalviais šventiniais atributais prekiauja iš visos Rusijos suvažiavę kūrėjai, amatininkai. Mugės lankytojų ūpą kelia nuotaikingi muzikantų, šokėjų pasirodymai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sankt-Peterburge.

3 diena
Pusryčiai viešbutyje. Važiuojame į Peterburgo priemiestį – carų užmiesčio rezidenciją Carskoje Selo. Carskoje selo daug kam yra žinoma kaip žymaus Rusijos poeto Puškino gimtinė ir viena mėgiamiausių jo vietų. Ši vietovė dažnai netgi vadinama Puškino vardu. Carskoje Selo taip pat buvo viena iš mylimiausių Rusijos imperatorienės Jekaterinos II rezidencijų. Toliau aplankome nuostabius Jekaterinos rūmus, kurie garsėja ne tik prašmatniais parkais, bet ir vidinėmis rūmų patalpomis, tokiomis kaip Gintarinis kambarys (pamatysite pagal nuotraukas atkurtą unikalų Gintaro kambarį, dingusį II – ojo Pasaulinio karo metu) ir didingoji barokinė Didžioji salė.

Tęsiame pažintį su miestu. Ekskursija į meno ir kultūros muziejų “Ermitažą”* (Žiemos rūmus) – vieną iš didžiausių muziejų pasaulyje – buvusią Rusijos carų Žiemos rezidenciją, kuriuoje yra 400 salių. Jose saugoma apie milijonas eksponatų. Teigiama, kad, jeigu eitume į Ermitažą kasdien lankydami visus eksponatus, mums reikėtų 50-ties metų viską apžiūrėti. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kitų visų laikų garsių autorių kūrinius. Laisvas laikas. Rūmų aikštėje puošiama pagrindinė miesto kalėdinė eglutė, per naktį vyksta šventinė programa. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Kelionė per Estiją, Latviją į Lietuvą.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 175 Eur/asm.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistinu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: (70 rub – 1 Eur)
Petropavlovsko tvirtovė su soboru – 350-600 rub/asm.
Izaoko soboras – apie 100-350 rub/asm.
Ermitažas – 700 rub/asm. (vaikams iki 18 m. nemokamai) + apie 6500-13000 rub ekskursinis aptarnavimas grupei (priklauso nuo grupės dydžio).
Jekaterinos rūmai – apie 400-1000 rub/asm.
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (5 EUR, virš 65 m. – 8 EUR) PRIVALOMAS VYKSTANT Į SANKT PETERBURGĄ.
Rusijos el. vizos forminimas 5 Eur. El. vizoms forminti reikia paso kopijų, skaitmeninės dokumentinės nuotraukos (3.5×4.5, 70 proc. veido, spalvota, baltame fone) bei kitų duomenų.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABOS:
Keliaujantiems į Sankt Peterburgą viza nereikalinga, tačiau reikalingas leidimas-el.viza ir PASAS galiojantis ne mažiau 6 mėn. nuo kelionės pabaigos (asmens tapatybės kortelė negalioja);
Vykstant beviziu rėžimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza.
Kelionių organizatorius už pasienio tarnybos darbą neatsako.
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.