2019 12 28 Kalėdinė pasaka su delfinais ir švytinčių dinozaurų festivalis!

2019 m. gruodžio 28 d. kviečiame į Klaipėdą, kur išvysite kalėdinę pasaką su delfinais „Sniego karalienė“ ir apsilankysite švytinčių dinozaurų festivalyje!

8 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvyksime į Klaipėdą, iš kurios keltu (su autobusu) kelsimės į Smiltynę ir važiuosime iki pat Delfinariumo.

12 val. Delfinariume stebėsime muzikinę pasaką, kuriame vaidins delfinai, kaliforniniai jūrų liūtai bei jų treneriai.

Muzikinė pasaka apie du jaunuolius, kurių draugystės ir meilės negali užšaldyti net pati Sniego karalienė. Vaikų sapnų sergėtojas atvers paslaptingą H. K. Anderseno knygą ir pasaka taps realybe. Nepaprastoje šalyje, kur lyja fontanais, o ežere plaukioja delfinai, gyvena du draugai Kajus ir Gerda. Vieną vakarą jie randa palėpėje seną knygą ir pradeda ją skaityti. Tačiau nekaltas vaikų pokštas užrūstina knygos heroję ir ji pagrobia Kajų. Tai vieniša, rūsti ir šalta Sniego karalienė. Miesto gyventojus ši nelaimė sukrečia, jie susivienija ir išlydi Gerdą į kelionę pas Sniego karalienę.

Ar Gerdai pavyks surasti karalienę ledo šalyje, išgelbėti Kajų? O gal ši kelionė taps lemtinga, atitirpdys Sniego karalienės širdį ir atvers duris naujai pasakai?

Spektaklio metu skambės garsių miuziklų vaikams muzika, herojus įkūnys Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai: Beata Ignatavičiūtė, Tadas Jakas, Rosana Štemanetian. O versti pasakos puslapius padės specialiai sukurta video projekcija. (Režisierė – Rūta Bunikytė, Vaizdo projekcija – Vesta Obolevičiūtė).

Pasigrožėję delfinų pasirodymu grįžtame atgal į Klaipėdą, kur mūsų lauks ekskursija. Nors Klaipėdos senamiestis yra mažas, tačiau pilnas patrauklių smulkmenų. Daugybė bronzinių senamiesčio gyventojų, apipintų legendomis ir turinčių stebuklingų galių, siauros, akmenimis grįstos gatvelės, spalvingi pirklių ir amatininkų namai, fachverko stiliaus pastatai, laivas „Meridianas“, plūduriuojantis and Dangės upės vandenų – visa tai suteikia senajai miesto daliai nepakartojamo žavesio. Istorinių pastatų sienos atgyja dėka įdomių ir tikrų pasakojimų apie Trojos atradėjo Henriko Šlymano, Prūsijos karalienės Luizės ir jos vyro Vilhelmo III bei Adolfo Hitlerio apsilankymus Klaipėdoje. Lankytojus užburia ir miesto geografinė padėtis. Klaipėda yra įsikūrusi 3 vandenų susiliejimo vietoje – Dangės upės, Kuršių marių ir Baltijos jūros. Laisvas laikas Kalėdomis pasipuošusiame, girliandų gijomis apsiraizgiusiame, šventiškame Klaipėdos senamiestyje. Išvysite įspūdingą giria kvepiančią gyvą miesto eglę Teatro aikštėje. Pasigrožėsime atgijusia Taravos Anike. Kalėdinėje mugėje įsigysime šventinių gardumynų!

Toliau keliausime į pirmą kartą Lietuvoje ir galbūt pasaulyje – ŠVYTINČIŲ DINOZAURŲ FESTIVALĮ!

Ar kada matėte tamsoje švytintį Tyranozaurą Reksą? Ar vaikštinėjote pievoje tarp šviečiančių gėlių? Ar buvote kada naktį mistiniame Dinozaurų pasaulyje? Jei ne, tai visa tai išvysite Švytinčių dinozaurų festivalyje!

Jūsų lauks švytintys dinozaurai, mistiniai klodai šviečiančių sijų, neregėtos gėlių kompozicijos tamsoje, šviesų įrėminti miniatiūrų nameliai ir dar daug nuostabių potyrių.

Kupini įspūdžių vykstame namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 22.30 val.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 23 EUR/ASM.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Delfinariumas. Spektaklis „Sniego Karalienė“. Suaugusiems – 10 Eur., vaikams, moksleiviams, studentams, senjorams – 6 Eur.
Dinozaurų parkas. Švytintys dinozaurai – 5 Eur/asm. vykstant su AUTREGA (įprasta kaina 7,5 Eur/asm.).
Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.