2020 02 08 Magiškas ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir saldi karamelė!

2020 m. vasario 8 d. kviečiame vykti į magišką ledo skultūrų festivalį Jelgavoje ir sudalyvauti karamelės dirbtuvėse bei paskanauti saldžios karamelės!

10 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykus į Jelgavą mūsų lauks karamelinių saldainių gamybos paslaptys. Karamelės dirbtuvės siekia, kad karamelių gamyba taptų panaši į meną – saldainiai turi būti išskirtinai gražūs ir įdomūs. Pamatysite, kaip rankomis kuriami šie saldainiai, o karamelės meistrai papasakos apie karamelinių saldainių gamybos ypatumus, pamatysime kaip skaidri karamelinė masė pakeis spalvą ir, kad dažai gaminami tik iš natūralių produktų (morkų, špinatų, dilgėlių). Karamelės dirbtuvėlėse galėsime patys pasigaminti saldainių iš karamelės, ir paskanauti jau pagamintų skanumynų. Po to firminėje parduotuvėje turėsime progą nusipirkti jau išragautų gardėsių.

Pasmaližiavus leisimės į pažintį su Jelgavos miestu: Jelgavos rūmai, projektuoti B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, Šv. Trejybės bažnyčios bokštas ir kitos Jelgavos grožybės…

Pasigrožėję miestu patrauksime stebėti magiško ir kasmet minias pritraukiančio Jelgavos ledo skulptūrų festivalio. Profesionalūs skulptoriai iš įvairių pasaulio šalių pristatys spindinčius meno kūrinius, kuriems bus panaudota 70 tonų ledo. Festivalis nepaliauja stebinti – kasmet ledas virsta žadą atimančiomis teminėmis skulptūromis. Šiais metais visus stebins neeilinė festivalio tema – Superherojai. Kiekvienas menininkas sukurs savo stebuklą: gal tai bus vaikystės herojus, o gal herojus, kurio norėtų tapti, bet visus kūrinius jungia beribė žmogaus fantazija… Bet tik sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu… Ne tik visų pamėgti herojai, bet ir jų amžini priešai kils iš ledo ir stebins visus vos kelias dienas, nes net didvyriai iš ledo negali atsilaikyti artėjančiam pavasariui…

Bus laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai praleisti laiką žiemos ledo karalystėje: papramogauti, pačiuožinėti ledo kalneliais, pavalgyti. Vakaro programoje: koncertai ledo scenoje, šviesų šou, DJ bei šokiai. Talentingieji menininkai kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių!

Vakare, kupini įspūdžių, išvyksime namų link. Apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 17 EUR/ASM.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Karamelės dirbtuvės ~3 Eur/asm.
Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis ~5 Eur/asm.
Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.