2020 02 09 Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir gardus Hercogų šokoladas!

2020 m. vasario 9 d. kviečiame vykti į Jelgavą, kur vyks kasmetinis ir jau 22-antruosius metus skaičiuojantis didžiausias ledo skulptūrų festivalis Baltijos šalyse bei susipažinti su didingais Jelgavos rūmai ir paskanauti Hercogų karšto šokolado!

11 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykus į Jelgavą mūsų lauks didingi Jelgavos rūmai – buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, šiandien − Latvijos Žemės ūkio universiteto prieglobstis. Jelgavos rūmai – tai didžiausias architektūros paminklas Baltijos šalyse, žymaus Rusijos dvaro architekto Frančesko Bartolomeo Rastrelli darbas. Apsilankysime rūmų muziejuje, susipažinsime su pasakojimais apie Kuržemės-Žiemgalos hercogus, patirti ypatingą skonio nuotykį rūmuose padės – karštas hercogų laikų šokoladas.

Pasmaližiavus mūsų lauks pažintis su Jelgavos miestu: Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, Šv. Trejybės bažnyčios bokštas ir kitos Jelgavos grožybės…

Pasigrožėję miestu patrauksime stebėti magiško ir kasmet minias pritraukiančio Jelgavos ledo skulptūrų festivalio. Profesionalūs skulptoriai iš įvairių pasaulio šalių pristatys spindinčius meno kūrinius, kuriems bus panaudota 70 tonų ledo. Festivalis nepaliauja stebinti – kasmet ledas virsta žadą atimančiomis teminėmis skulptūromis. Šiais metais visus stebins neeilinė festivalio tema – Superherojai. Kiekvienas menininkas sukurs savo stebuklą: gal tai bus vaikystės herojus, o gal herojus, kurio norėtų tapti, bet visus kūrinius jungia beribė žmogaus fantazija… Bet tik sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu… Ne tik visų pamėgti herojai, bet ir jų amžini priešai kils iš ledo ir stebins visus vos kelias dienas, nes net didvyriai iš ledo negali atsilaikyti artėjančiam pavasariui…

Bus laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai praleisti laiką žiemos ledo karalystėje: papramogauti, pačiuožinėti ledo kalneliais, pavalgyti. Vakaro programoje: koncertai ledo scenoje, šviesų šou, DJ bei šokiai. Talentingieji menininkai kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių!

Vakare, kupini įspūdžių, išvyksime namų link. Apie 22 val. grįšime į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 18 EUR/ASM.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Hercogo karšto šokolado degustacija ~ 5 Eur/asm.
Ledo skulptūrų festivalio bilietas ~5 Eur/asm. (mokama iš anksto, nes bilietai bus perkami internetu).
Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.