2020 02 16 Vasario 16-ąją švęskime laisvę keliauti, aplankant Latviją!

2020 m. vasario 16 d. kviečiame vykti į Latviją, apsilankyti įspūdingoje Jaunpilio viduramžių pilyje, paskanauti viduramžių valgių ir atsipalaiduoti Jurmalos kurorte! Švęskime laisvę keliauti!

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Keliaujame į Jaunpilį, kur stovi sena (1301 m.) autentiška riterių pilis – buvusi Livonijos ordino tvirtovė. Teatralizuota* ekskursija „Viduramžių vienuolio pasakojimai“. Tai bus kelionė atgal į viduramžius. Susipažinsite su viduramžių papročiais, duosite riterių priesaiką ir mokinsitės vyriškų ir moteriškų viduramžių ginklų meno. Vyn* rūsyje naujai prisiekusių riterių ir jų damų garbei išgersite taurę vyno. Kieme pilies svečių garbei bus šūvis iš patrankos.

Po ekskursijos lankomės seniausioje pilies dalyje – riterių valgomajame – dabar viduramžių smuklėje. Smuklėje po skliautuotomis lubomis, žvakių šviesoje, skambant senovinei muzikai, vaišinsimės gardžiais viduramžiškais valgiais*.

Pasisvečiavę viduramžiuose, vykstame į modernų Latvijos kurortą Jurmalą. Kas gali būti smagiau, nei pasišildyti pirtyse, pasimėgauti vandens procedūromis ir patirti adrenalino antplūdį skriejant ekstremaliais nusileidimo kalneliais.

Jurmalos „Livu“ vandens parkas yra didžiausias daugiafunkcinis vandens pramogų parkas šiaurės rytų Europoje. Veikia visus metus. Įrengtos 3 funkcinės zonos: SPA kompleksas, nusileidimo sektorius ir poilsio su vaikais. Vandens parke yra daugiau negu 40 įvairių poilsio zonų: didelis bangų baseinas, aromaterapinės pirtys ir saunos, sūkurinės vonios, 20 ramių ir ekstremalių nusileidimo kalnelių, kuriais leidžiamasi pripučiamomis valtelėmis ir be jų, be to, didžiausias ir vienintelis Europoje „Tornado“ atrakcionas, 9 baseinai (ir po atviru dangumi žiemą su šiltu ir šaltu vandeniu), vaikų piratų laivas su vandens patrankomis ir milžinišku kriokliu, pusės kilometro ilgio upė, bistro ir baras vandenyje. Nusileidimo kalneliai nuo 1 iki 22 m aukščio nuo 2 iki 212 m ilgio. „Livu“ vandens parkas – ypač palankus poilsiui su vaikais. Baseinų gylis nuo 30 cm iki 1,40 m. Nardymo baseino gylis – 3,60 m. Taip pat, išalkus vandens parke Jūsų laukia kavinės ir begalė kitų poilsio vietų.

Nenorintys vandens pramogų, galės svečiuotis Jurmaloje, pasivaikščioti pajūriu, apsilankyti paveikslų galerijoje, užsukti į Jurmalos muziejų, maloniai pasėdėti vienoje iš daugelio Jurmalos kavinukių.

Smagiai praleidę laiką apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – 18 Eur/asm.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
Kelionės organizavimo paslaugos.
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Jaunpilis, teatralizuota ekskursija – 8 Eur/asm.
Viduramžių pietūs Jaunpilio pilyje – 10 Eur/asm.
“Livu” akvaparko kainos:
Lankytojų kategorija 2 val. kaina 4 val. kaina
Suaugęs asmuo 22,50 25,90
Vaikai iki 5 metų 8,00 8,00
Vaikai 6 – 14 metų 17,00 18,90
Studentai, moksleiviai, senjorai 20,50 23,50
Šeimos bilietas: du tėvai ir vaikas 55,00 63,90
Šeimos bilietas už kiekvieną papildomą vaiką, bet ne daugiau + 3 vaikai + 9,50 + 10,50
Asmeninės išlaidos

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.